Call Us Today for an Appointment

מרפאת השיניים בירושלים

מרפאת השיניים שלנו בירושלים

מרפאת שיניים בירושלים, הממוקמת בבית הטיילת, רחוב בית"ר 2 (בקומה השנייה) מזמינה אתכם לחוויה שונה ומתקנת אצל רופא השיניים.
מרפאת שינים מתקדמת, טכנולוגית ונוחה עם צוות רופאי שיניים מהשורה הראשונה, אשר חרטה על דגלה הענקת טיפולים איכותיים, אסתטיים ופוקנציונליים הרואים את רצונות הלקוח בחשיבות העליונה.

מי אנחנו:

מרפאת ד"ר יואב אורבך הינה מרפאת שיניים בירושלים הרואה את הצרכים והרצונות של קהל הלקוחות ועושה כל שביכולתה על מנת לתת להם מענה אידיאלי, הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה אסתטית.

אנו מאמינים בטיפול מקיף, ומרגישים שזו הזכות של כל אחד ואחת לדעת מהו הטיפול הטוב ביותר עבורם.
אם זה הביקור הראשון שלכם במרפאתו של ד"ר אורבך בירושלים, תתבקשו למלא שאלון רפואי מפורט כדי שנוכל להכיר אתכם קצת יותר טוב ולהתאים את הטיפול לצרכים הספציפיים שלכם.
ד"ר אורבך יחל בבדיקת בריאות השיניים והמלצות לטיפול, וכן יבצע סקירה מקדימה לסרטן הפה שהוא מבצע באופן שגרתי לכל מטופליו.

במידת הצורך נבצע צילומי רנטגן דיגיטליים, נא ליידע ​​את ד"ר אורבך או את כל אחד מחברי הצוות שלנו אם הנך בהריון או אם אתם חוששים מצילומי רנטגן או כל טיפול שיניים אחר, וכן במקרים של רגישות לתרופות כלשהן.

ד"ר אורבך יציג בפניכם תוכנית טיפולית מלאה, המותאמת במיוחד עבורכם. לאחריה יערך דיון אודות הדרך האחראית ביותר לביצוע הטיפול תוך התחשבות בכל הצרכים השונים שלכם.

אל תהססו לשאול אותנו כל שאלה שמתעוררת. אנחנו רוצים לוודא שאתם מרגישים בטוחים ונינוחים לחלוטין לפני התחלת הטיפול.

הצורך לחיוך מושלם לעולם לא היה פשוט יותר!

טיפולי השיניים השונים:

מרפאת יואב אורבך בירושלים מבצעת ומעניקה מגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים: החל מטיפולי שיניים קלאסיים כגון עקירות, טיפולי שורש, טיפולי חניכיים וכל טיפולי שיקום הפה, ועד טיפולים מתקדמים של השתלות שיניים, הרכבת כתרים, הרמות סינוס, יישור שיניים בלתי נראה, הלבנות שיניים ועוד טיפולי שיניים חדשניים שעושים בימים אלה עלייה ארצה מארצות הברית.
בנוסף, מרפאתו של ד"ר יואב אורבך מאפשרת לכם לבצע גם טיפולי אסתטיקה מתקדמים המשלבים בין עור הפנים וחלל הפה: מילוי קמטים, זריקות להעלמת קמטים ועוד מגוון טיפולים אסתטיים.

תשלום עבור טיפולי השיניים:

התשלום יתבצע במועד מתן השירות המתקיים במרפאת השיניים בירושלים. ניתן לשלם בכל אחד מהאמצעים הבאים: מזומנים, צ'קים, ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס.
כאשר יש צורך בטיפול שיניים נרחב או כאשר מדובר בביטוח שיניים, ניתן לבצע הסדרים כספיים עם מנהלת המשרד שלנו, יחד נבנה הסדר תשלום המתאים לצרכים שלכם.
אל תהססו לשאול על הסדרי המימון שלנו. הדאגה העיקרית שלנו היא בריאות השיניים שלכם, ובוא בעת אנו רגישים לצרכים הפיננסיים שלכם.

ביטוח עבור טיפולי שיניים:

המשרד שלנו ימלא את כל הטפסים הדרושים עבור הביטוח שלכם. עם זאת, אנו מזכירים לך כי פוליסת הביטוח שלך היא הסכם בינך לבין חברת הביטוח שלך, לא בין חברת הביטוח שלך למשרד שלנו.
אנחנו לא יכולים להבטיח שום כיסוי משוער, אבל אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לאפשר לכם לממש את זכויותיכם.
אם ברצונכם לדעת מהו הכיסוי הצפוי שלכם, נמלא עבורכם טופס התייעצות מקדימה. חברת הביטוח בד"כ שולחת תגובה מפורטת תוך 4-6 שבועות.

ביטולים:

אם אינכם יכולים להגיע לתור במרפאת השיניים שכבר נקבע עקב נסיבות שאינן בשליטתכם, אנא פנו אלינו לפחות 48 שעות מראש, ואנו נשתדל לקבוע פגישה חדשה תוך שבועיים.

שאלות:

אם יש לכם שאלות נוספות אנא צרו איתנו קשר. מרפאת שיניים בירושלים עם זמינות גבוהה מאוד, אתם מוזמנים להתקשר לאיילה במספר 052-604-3299 או לשלוח לנו מייל לכתובת drorbachoffice@gmail.com.

אנחנו מצפים מאוד לפגוש אתכם ולסייע לכם להרגיש נפלא ולהיראות מדהים!

להורדת קובץ עם מידע נוסף על המרפאה, לחץ כאן.

צרו איתנו קשר

  ברשתות החברתיות

  Dr. Yoav Orbach Jerusalem Dental Clinic ד''ר יואב אורבך
  5.0
  Based on 5 reviews
  powered by Facebook
  Jamie Blumenthal
  Jamie Blumenthal
  2020-02-18T16:34:56+0000
  BEST DENTIST EVER!!!!!!!!
  Caryn Raskin
  Caryn Raskin
  2020-01-14T10:11:24+0000
  I met Dr Orbach today for the first time after personally speaking to him on the phone Friday. From someone who is... petrified of dentists he was kind, gentle and explained everything he was doing. I would highly recommend him and would never use anyone else for my dental care. Thank you.read more
  Este Fita
  Este Fita
  2019-05-20T08:46:54+0000
  I called Yoav over somebody else recommendation on a fb group, and I am happy I did that. He made sure that I... understood everything, did an extraction in a total gentle way, and gave me clear instructions on how follow aftercare. P.S.: aside from Hebrew, he is a native English speaker, thing that personally, I found really helpful.read more
  Déborah Levy Chiche
  Déborah Levy Chiche
  2017-12-25T12:38:26+0000
  Dani Eisenstock
  Dani Eisenstock
  2017-09-07T21:12:40+0000
  זקוקים לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף? השאירו פרטים

   למידע וייעוץ מקצועי

    למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
    השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

     מטופלים יקרים

     בהתאם להנחיות משרד הבריאות, המרפאה ממשיכה לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על היגיינה ומיגון ברמה הגבוהה ביותר.
     מטופלים אשר מגלים תסמינים נשימתיים, חום או התקררות מתבקשים לא להגיע.