Call Us Today for an Appointment

השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד יחזירו לכם את החיוך ובאופן מיידי, ד"ר יואב אורבך מבצע השתלות במרפאת השיניים בירושלים, במקצועיות, בקשב רב וברמה המקצועית הגבוהה בישראל.

ד"ר יואב אורבך הוא מומחה בהשתלות שיניים בארה"ב וביכולותו לשחזר ולהשלים חוסר שיניים בשיניים מעוצבות להפליא, ובפחות זמן ממה שאתם חושבים.
צוות המומחים שלנו בהשתלות השיניים יכול ליצור ולשלב שתלים בודדים או מרובים בזמן ההמתנה שלכם, כך שאתם יוצאים החוצה ומרגישים נהדר אחרי ביקור אחד בלבד.
הליך השתלת השיניים ביום אחד הוא כמעט ללא כאבים (בהרדמה מקומית), עם זמן התאוששות מינימלי, כך תוכלו להמשיך עם החיים שלכם ללא הפרעה או אי נוחות.

השתלות שיניים ביום אחד בירושלים

מטופלים מגיעים מכל רחבי העולם כדי לבצע השתלות שיניים ביום אחד בירושלים אצל ד"ר יואב אורבך. רבים מהם בוחרים לקבל שיניים חדשות בזמן שהם מבקרים בישראל, או מגיעים במיוחד למטרה זו. הם רוצים להיראות הכי טוב ולא רוצים לחכות! המבקרים אצלנו מרחבי העולם יודעים שהטיפול בירושלים עולה באופן משמעותי פחות מאשר בבית, והאיכות בדרך כלל הרבה יותר גבוהה. אז אם אתם חסרי שיניים ונוטים לדחות את הטיפולים, עצרו לרגע ותפסו את היום, קבעו פגישה עבור שתלים דנטליים ביום אחד.

גישה הוליסטית להשתלות

בניגוד למרפאות מסוימות המבצעות רק השתלות שיניים ביום אחד ומבצעות זאת יום אחר יום, ד"ר יואב אורבך מציע שירותי רפואה משלימה ואסתטית. זה אומר שהוא לוקח את הזמן כדי לדבר עם כל חולה על תוכנית הטיפול האופטימלית עבורו, וזאת לאחר בחינת כל האפשרויות הקיימות. ברגע שאנו מסכימים כי שתלים לשיניים הם הפתרון הטוב ביותר, אנו מוכנים ומזומנים להשתמש בטכנולוגית השתלות השיניים החדשנית והעדכנית ביותר כדי להתאים לכם שיניים רבות ככל שתרצו, אפילו באותו היום, וזאת ככדי להתאים זאת ללוחות הזמנים העמוסים שלכם.

טכנולוגית השתלות מתקדמת

כל שתל ממוקם בדיוק מירבי ואופטימלי ללסת שלכם ולאחר מכן מצויד בשן בעלת מראה טבעי שתאפשר לכם לאכול ולדבר כרגיל בזמן שהשתלים מתאחים אל תוך העצם. כעבור שלושה חודשים, בדרך כלל, השיניים הזמניות ניתנות להחלפה בכתרים עשויים חרסינה באיכות גבוהה מאוד ובהתאמה אישית אשר מותאמים ברמת דיוק מושלמת. השיניים האלה יהיו מחוברות לצמיתות לשתלים המקובעים היטב ללסת. תהליך דו-שלבי זה מבטיח את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר ומתבטא בסט חדש של שיניים מושלמות.

תיקון שיניים מיידי

היתרונות של השתלות שיניים ביום אחד ברורים. בתוך מספר שעות בלבד נשיב לכם את החיוך ואת הביטחון העצמי.
אתם תצאו מהמרפאה שלנו בירושלים עם סט של שיניים בעל מראה טבעי.
שיניים המאפשרות לכם לחיות חיים נורמליים ויספקו פתרון איכותי לטווח ארוך.
ברגע שהשיניים הקבועות מקובעות לשתלים אתם תקבלו את הפתרון הדנטלי ארוך הטווח הטוב ביותר שקיים בעולם רפואת השיניים.
על ידי בילוי של מספר שעות בכיסא רופא השיניים, ועלות נמוכה יחסית ביחס לתמורה, אנחנו במרפאה שלנו בירושלים נעניק לך סט מושלם של שיניים חדשות ואסתטיות.
אתם תחייכו כל היום מעצם המחשבה על הקלות בה זכיתם לחיוך של מיליון דולר, בזמן קצר יחסית וללא כאבים.

 

השתלות שיניים ביום אחד בירושלים

 

שתלים באותו יום בירושלים

אתם לא צריכים לסבול את המבוכה של שיניים חסרות, אפילו לא ליום אחד נוסף! מרפאת השיניים של ד"ר יואב אורבך המתמחה בהשתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית עומדת לצדכם עם שתלים חדשים ביום אחד.
כל מה שנדרש מכם הוא לעשות את הצעד הראשון, ליצור איתנו קשר ולהכין את עצמכם מנטאלית לקראת תוכנית הטיפול, אנחנו כבר נדאג לשאר!

התקשרו אלינו למרפאה המתמחה בהשתלות שיניים ותאמו את ביקורכם עוד היום.

צרו איתנו קשר

ברשתות החברתיות

Dr. Yoav Orbach Jerusalem Dental Clinic ד''ר יואב אורבך
5.0
Based on 6 reviews
powered by Facebook
Jamie Blumenthal
Jamie Blumenthal
2020-02-18T16:34:56+0000
BEST DENTIST EVER!!!!!!!!
Caryn Raskin
Caryn Raskin
2020-01-14T10:11:24+0000
I met Dr Orbach today for the first time after personally speaking to him on the phone Friday. From someone who is... petrified of dentists he was kind, gentle and explained everything he was doing. I would highly recommend him and would never use anyone else for my dental care. Thank you.read more
Este Fita
Este Fita
2019-05-20T08:46:54+0000
I called Yoav over somebody else recommendation on a fb group, and I am happy I did that. He made sure that I... understood everything, did an extraction in a total gentle way, and gave me clear instructions on how follow aftercare. P.S.: aside from Hebrew, he is a native English speaker, thing that personally, I found really helpful.read more
Déborah Levy Chiche
Déborah Levy Chiche
2017-12-25T12:38:26+0000
Dani Eisenstock
Dani Eisenstock
2017-09-07T21:12:40+0000
Sholli Kestecher
Sholli Kestecher
2017-09-06T15:22:37+0000
I was very nervous, Yoav was very reassuring and understanding.. very neat and almost pain-free work.
זקוקים לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף? השאירו פרטים

למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

מטופלים יקרים

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, המרפאה ממשיכה לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת היגיינה גבוהה ביותר.

לכל שאלה או התייעצות אתם מוזמנים לחייג אלינו 072-3940563

מטופלים אשר מגלים תסמינים נשימתיים, חום או התקררות מתבקשים לא להגיע.