Call Us Today for an Appointment

השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד יחזירו לכם את החיוך ובאופן מיידי, וכל זאת על על ידי ד"ר יואב אורבך במרפאת השיניים בירושלים. ד"ר יואב אורבך הוא מומחה בהשתלות שיניים בארה"ב וביכולותו לשחזר ולהשלים חוסר שיניים בשיניים מעוצבות להפליא, ובפחות זמן ממה שאתם חושבים. צוות המומחים שלנו בהשתלות השיניים יכולים ליצור ולשלב שתלים בודדים או מרובים בזמן ההמתנה שלכם, כך שאתם יוצאים החוצה ומרגישים נהדר אחרי ביקור אחד בלבד. ההליך הוא כמעט ללא כאבים (בהרדמה מקומית), עם זמן התאוששות מינימלי, כך תוכלו להמשיך עם החיים שלכם ללא הפרעה או אי נוחות.

השתלות שיניים ביום אחד בירושלים

מטופלים מגיעים מכל רחבי העולם כדי לבצע השתלות שיניים ביום אחד בירושלים אצל ד"ר יואב אורבך. רבים מהם בוחרים לקבל שיניים חדשות בזמן שהם מבקרים בישראל, או מגיעים במיוחד למטרה זו. הם רוצים להיראות הכי טוב ולא רוצים לחכות! המבקרים אצלנו מרחבי העולם יודעים שהטיפול בירושלים עולה באופן משמעותי פחות מאשר בבית, והאיכות בדרך כלל הרבה יותר גבוהה. אז אם אתם חסרי שיניים ונוטים לדחות את הטיפולים, עצרו לרגע ותפסו את היום, קבעו פגישה עבור שתלים דנטליים ביום אחד.

גישה הוליסטית להשתלות

בניגוד למרפאות מסוימות המפעילות רק השתלות שיניים ביום אחד ומבצעות זאת יום אחר יום, ד"ר יואב אורבך מציע שירותי רפואה משלימה ואסתטית. זה אומר שהוא לוקח את הזמן כדי לדבר עם כל חולה על תוכנית הטיפול האופטימלית עבורו, וזאת לאחר בחינת כל האפשרויות הקיימות. ברגע שאנו מסכימים כי שתלים לשיניים הם הפתרון הטוב ביותר, אנו מוכנים ומזומנים להשתמש בטכנולוגית השתלות השיניים החדשנית והעדכנית ביותר כדי להתאים לכם שיניים רבות ככל שתרצו, אפילו באותו היום כדי להתאים זאת ללוחות הזמנים העמוסים שלכם.

טכנולוגית השתלות מתקדמת

כל שתל ממוקם בדיוק מירבי ואופטימלי ללסת שלכם ולאחר מכן מצויד בשן בעלת מראה טבעי שתאפשר לכם לאכול ולדבר כרגיל בזמן שהשתלים מתאחים אל תוך העצם. כעבור שלושה חודשים, בדרך כלל, השיניים הזמניות ניתנות להחלפה בכתרים עשויים חרסינה באיכות גבוהה מאוד ובהתאמה אישית אשר מותאמים ברמת דיוק מושלמת. השיניים האלה יהיו מחוברות לצמיתות לשתלים המקובעים היטב ללסת. תהליך דו-שלבי זה מבטיח את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר ומתבטא בסט חדש של שיניים מושלמות.

תיקון שיניים מיידי

היתרונות של השתלות שיניים ביום אחד ברורים. בתוך מספר שעות בלבד נשיב לכם את החיוך ואת הביטחון העצמי. אתם תצאו מהמרפאה שלנו בירושלים עם סט של שיניים בעל מראה טבעי. שיניים המאפשרות לכם לחיות חיים נורמליים ויספקו פתרון איכותי לטווח ארוך. ברגע שהשיניים הקבועות מקובעות לשתלים אתם תקבלו את הפתרון הדנטלי ארוך הטווח הטוב ביותר שקיים בעולם רפואת השיניים. על ידי בילוי של מספר שעות בכיסא רופא השיניים, ועלות נמוכה יחסית ביחס לתמורה, אנחנו במרפאה שלנו בירושלים נעניק לך סט מושלם של שיניים חדשות ואסתטיות. אתם תחייכו כל היום מעצם המחשבה על הקלות בה זכיתם לחיוך של מיליון דולר, בזמן קצר יחסית וללא כאבים.

 

השתלות שיניים ביום אחד בירושלים

 

שתלים באותו יום בירושלים

אתם לא צריכים לסבול את המבוכה של שיניים חסרות, אפילו לא ליום אחד נוסף! מרפאת השיניים של ד"ר יואב אורבך המתמחה בהשתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית עומדת לצדכם עם שתלים חדשים ביום אחד.
התקשרו אלינו למרפאה המתמחה בהשתלות שיניים ותאמו את ביקורכם עוד היום.

צרו איתנו קשר

ברשתות החברתיות

Este Fita
Este Fita
2019-05-20T08:46:54+0000
I called Yoav over somebody else recommendation on a fb group, and I am happy I did that. He made sure that I understood everything, did an extraction in a total gentle way, and gave me clear instructions on how follow aftercare. P.S.: aside from Hebrew, he is a native English speaker, thing that personally, I found really helpful.
Déborah Levy Chiche
Déborah Levy Chiche
2017-12-25T12:38:26+0000
Dani Eisenstock
Dani Eisenstock
2017-09-07T21:12:40+0000
Sholli Kestecher
Sholli Kestecher
2017-09-06T15:22:37+0000
I was very nervous, Yoav was very reassuring and understanding.. very neat and almost pain-free work.
זקוקים לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף? השאירו פרטים

למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם