Call Us Today for an Appointment

אסתטיקה לעור הפנים

אסתטיקה לעור פנים - יואב אורבך

האם את מבחינה בקמטים על הפנים שלך? האם אתה נראה עייף כאשר הפנים שלך במנוחה? עם השנים משתנה עור הפנים, ולרוב זה לא מחמיא. קווי מתאר בולטים, קמטים ועור רופס הם חלק מתהליך ההזדקנות הטבעי, עם גנטיקה וגורמים סביבתיים המשחקים תפקיד.

החיוך שלך הוא התכונה החשובה ביותר של הפנים שלך, והוא יכול להיות משופר עם טיפולי האסתטיקה לעור הפנים המתבצעים במרפאה שלנו בירושלים, המסייעים למזער את ההשפעות של ההזדקנות.

במרפאת השיניים בירושלים של ד"ר יואב אורבך אנו מבצעים טיפולי מילוי קמטים, על מנת לסייע בהחלקת הקמטים ולהחיות את החיוך. אנו משתמשים בטיפולים הללו כדי להשלים את רפואת השיניים האסתטית, וזאת כחלופה זעיר פולשנית לניתוחים.

טיפולים אלה לוקחים רק מספר דקות ואין בדרך כלל צורך בהרדמה או זמן החלמה, מכיוון במהלך הזריקות אנו משתמשים במחטים דקות מאוד והם כמעט ולא מובילות לתחושת כאב.

לעתים קרובות מגיעים המטופלים למרפאה שלנו בירושלים בזמן הפסקת הצהריים שלהם לפגישה זריזה בה מתבצע טיפול פנים, או לפגישה משולבת עם ניקוי שיניים רגיל או הלבנת שיניים. בראש מחלקת אסתטיקת הפנים שלנו עומדת ד"ר ציפורה גלרנטר, רופאת שיניים מוסמכת ובעלת התמחות באסתטיקת פנים ועמיתה של האקדמיה האמריקנית לאסתטיקת פנים.

טיפולים להעלמת קמטים וטכניקות מילוי לעור צריכים להתבצע רק על ידי מי שמורשה ומאומן לכך, ויש לו ניסיון רב בתחום. אנחנו מאמינים שמרפאת השיניים היא המקום הטוב ביותר לקבלת הטיפולים הללו – לחץ כאן כדי להבין מדוע.

מחקרים הראו כי לזריקות יש גם שימושים קליניים חשובים בטיפול בכאבי פנים ומיגרנות, וזה הוכיח את עצמו בטיפול באנשים הסובלים מ- bruxism וכאב TMJ שנגרמו על ידי חריקת שיניים ונעילת הלסת.

עלויות טיפול פנים

כאשר את או אתה מגיעים למרפאת השיניים שלנו בירושלים לביצוע טיפולים אסתטיים בפנים, המחיר שאתם משלמים הוא שילוב של מחיר המוצרים המוזרקים לעור והיכולות המקצועיות של המומחה שמטפל בך.

התמחור שלנו מבוסס על כמות המוצר בה עושים שימוש בטיפול שלך, ולא על סמך האזור המטופל, כך שפרמטר זה מוביל לחסכון משמעותי בקרב קהל לקוחותינו.

אנו משתמשים רק במוצרים בעלי האיכות הגבוהה ביותר והטיפולים מתבצעים בסביבה סטרילית לחלוטין. כאשר מדובר על הבריאות שלכם אז יש להיזהר ממוצרים זולים – אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה בדרך כלל מסוכן. חשוב למצוא מומחה מנוסה אשר ייקח את הזמן כדי להבין את מטרות הטיפול שלכם ויפתח תוכנית טיפולים שמתאימה לכם.

התקשר אלינו היום כדי לדון אם טיפולים אלה יכולים לעזור לך, או לחץ כאן כדי לקרוא עוד על טיפולי להעלמת קמטים ומילוי לעור הפנים.

צרו איתנו קשר

  ברשתות החברתיות

  Dr. Yoav Orbach Jerusalem Dental Clinic ד''ר יואב אורבך
  5.0
  Based on 5 reviews
  powered by Facebook
  Jamie Blumenthal
  Jamie Blumenthal
  2020-02-18T16:34:56+0000
  BEST DENTIST EVER!!!!!!!!
  Caryn Raskin
  Caryn Raskin
  2020-01-14T10:11:24+0000
  I met Dr Orbach today for the first time after personally speaking to him on the phone Friday. From someone who is... petrified of dentists he was kind, gentle and explained everything he was doing. I would highly recommend him and would never use anyone else for my dental care. Thank you.read more
  Este Fita
  Este Fita
  2019-05-20T08:46:54+0000
  I called Yoav over somebody else recommendation on a fb group, and I am happy I did that. He made sure that I... understood everything, did an extraction in a total gentle way, and gave me clear instructions on how follow aftercare. P.S.: aside from Hebrew, he is a native English speaker, thing that personally, I found really helpful.read more
  Déborah Levy Chiche
  Déborah Levy Chiche
  2017-12-25T12:38:26+0000
  Dani Eisenstock
  Dani Eisenstock
  2017-09-07T21:12:40+0000
  זקוקים לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף? השאירו פרטים

   למידע וייעוץ מקצועי

    למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
    השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

     מטופלים יקרים

     בהתאם להנחיות משרד הבריאות, המרפאה ממשיכה לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על היגיינה ומיגון ברמה הגבוהה ביותר.
     מטופלים אשר מגלים תסמינים נשימתיים, חום או התקררות מתבקשים לא להגיע.