Call Us Today for an Appointment

שיניים ביום אחד

שיניים ביום אחד

שיניים ביום אחד הם אינם חלום רחוק וזה בהחלט בר ביצוע. חשוב מאוד להבין את המקרים בהם כדאי לבחור באחת השיטות המוצעות לטיפול.

לבעיות הנגרמות על ידי שיניים חסרות יכולות להיות השפעות משמעותיות מאוד על החיים שלכם; כל הפעולות הבסיסיות לכאורה כגון אכילה, דיבור ואפילו נישוק – יכולות פתאום להיות מאוד מאתגרות וקשות לביצוע. החיפוש אחר פתרונות מהירים לשיניים חסרות עלול להוביל לשימוש בשיניים תותבות, אך היום אנחנו יודעים שהרכבת שיניים תותבות עלולה לגרום בדרך לבעיות שונות בטווח הארוך.

רפואת השיניים המודרנית ביצעה התקדמות מדהימה בתחום השתלות השיניים. שיטות הטיפול החדשניות מאפשרות חיזוי מדויק להפליא, וטיפולי השיניים שד"ר יואב אורבך מבצע כעת על בסיס קבוע, היו כמעט בלתי אפשריים לפני רק 20 שנה. גם אתם יכולים להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים שלנו ולהנות משיניים חדשות ביום אחד בלבד. טיפולים מתקמים אלה, שחלקם פותחו על ידי מרצים ומדריכים של ד"ר יואב אורבך, הם רופאים בעלי שם עולמי וחלוצים בתחום ההשתלות, מאפשרים ניתוחים פחות פולשניים ובזמן קצר יותר..

כיום, באמצעות ניתוחים זעיר פולשניים אנחנו מסוגלים לשחזר את הפה שלכם עם שיניים יפייפיות ובאופן מיידי. תוכלו לומר שלום לתותבת שלכם ובטח לא להצטרך להסתובב ללא שיניים לחלוטין.

 

 

השתלות שיניים בירושלים ביום אחד בלבד

רוב המטופלים שלנו כשירים לביצוע השתלות ושיניים ביום אחד. לפני התחלת הטיפול, ד"ר יואב אורבך וצוות המרפאה שלו בירושלים יעריכו ויבחנו את מצב הפה והשיניים וידונו איתך על האפשרויות הטיפול העומדות לרשותך. 

על מנת להגשים את החלום למטופלים ולהוציא אותם עם שיניים ביום אחד אנו נבצע הרכבת שתלים ביום אחד ברמה אחראית והמקצועית ביותר. אנחנו מבצעים סריקת C.T בשלושה מימדים, בנוסף על כך, אנחנו משתמשים בטכנולוגיה החדשנית ביותר, תוכנת מחשב המדמה את תהליך ההשתלה ומאפשרת לנו למקם את השתלים באופן אידיאלי. כלומר, עד אשר יגיע לבצע את השתלת השיניים בפה המטופל, ד"ר אורבך כבר ביצע ובחן את ההשתלה כבר מספר פעמים באמצעות התוכנה ומגיע להשתלה עם ידע וניסיון נרחב יותר, כך שסיכויי ההצלחה של ההשתלה עולים משמעותית.

 

שיניים ביום בירושלים

שיניים ביום אחד בירושלים אצלנו במרפאה, בקלות וביעילות מקסימלית.
ד"ר יואב אורבך מבצע את הליכי השתל באותו יום כדי להחליף שיניים חסרות בודדות ואף לסתות שלימות של שיניים חסרות, בהליכי 4 All-on, ו- 6 All-on-, שהינם ניתוחים זעיר פולשניים מתקדמים.

מרבית המטופלים שלנו יכולים לקבל את השיניים הקבועות שלהם מיד לאחר ההשתלה, וכל זאת ביום אחד.
בהשוואה לפרוטוקולים המסורתיים, המטופלים שלנו זוכים לאיכות שחזור מיטבי, המאפשר חזרה לתפקוד, בריאות, נוחות ואסתטיקה בפחות זמן ובעלות נמוכה יותר ביחס לטיפולים הרגילים.

 

 

האם אתה צריך "שיניים ביום"?

אם חסרים לכם שיניים, יש לכם תותבת ישנה ולא נוחה, או סתם נמאס לכם לשים אותה בכוס מים בכל לילה, אז  פתרון שיניים ביום אחד בירושלים אצל ד"ר יואב אורבך הן הפתרון הנכון עבורכם.

 

האם "שתלים באותו יום" מתאימים לכם?

האם חסרה לכם שן אחת או יותר?

האם השיניים התותבות שלכם לא מתאימות או שהן לא נוחות?

האם נאמר לכם כי השיניים שלך עומדות ליפול?

האם אתם סובלים ממחלת חניכיים או מאובדן עצם סביב השיניים?

האם יש לכם שיניים שצריך לעקור?

אם עניתם "כן" על אחת השאלות הנ"ל, סביר להניח שאתם כשירים לשיניים בירושלים ביום אחד.

 

בעת ביצוע שתלים ביום אחד אצלנו במרפאה תוכלו ליהנות מהפעולות הבאות:

שיניים קבועות ביום אחד

זמן טיפול כולל קצר ביותר

חיסכון פיננסי לעומת הרכבת שתלים בשיטות סטנדרטייות

 

אנחנו מציעים:

אסתטיקה מיידית ומהפך תפקודי

אין עוד צורך "בהמתנה" חודשים ארוכים ללא שיניים קבועות -על מנת שהשתלים יתקבעו. באמצעות חיבור השתלים כקשת בצורה נכונה ע"י הכתרים, השתלים יקלטו למקומם תוך 24 שעות, וזהו רבותי טיפול שיניים ביום אחד ועם תוצאה שתשאר לאורך שנים רבות.

 

שמירה על עצם קיימת

כאשר אנו מבצעים "שיניים ביום אחד", אנו משמרים את מבנה עצם הלסת שלך על ידי הנחת שתלים באופן מיידי ומניעת אובדן טבעי של העצם המתרחשת לאחר עקירת שיניים. יתר על כן, במקרים בהם עלול להתרחש אובדן עצם חמור כגון דלקות חניכיים, הרכבת שתלים באותו מנצלים את העצם הקיימת וכך מונעים את הצורך היקר, ולפעמים גם הכואב של השתלות עצם ובנייתה.

 

הצלחה לטווח ארוך

כעת, לאחר מחקר ארוך טווח ותוצאות קליניות מרשימות, אנחנו יכולים לעמוד בגאון מאחורי הטיפול ותוצאותיו, המבטיחים אסתטיות ופונקציונליות ארוכי טווח, פחות אי נוחות, הקלה על תחושת המבוכה וכמובן תוצאות מרהיבות.

 

חיסכון פיננסי

בהרכבת שתלים ביום אחד אנו נמנעים מהצורך בתהליכי השתלת עצם נוספים העלולים לגרום לעלייה משמעותית בעלויות הטיפול הכוללות.
טיפולי -4All-on ו- 6-All-on שלנו עתידים להפחית את העלויות הכוללות שלכם עד 33%, בהשוואה לשיטות הטיפול הסטנדרטיות.

 

אם אתם מעוניינים לדעת יותר על שיניים ביום אחד אז נשמח לתת לכם את המידע, צרו איתנו קשר בלשונית המופיעה מטה.

צרו איתנו קשר

ברשתות החברתיות

Dr. Yoav Orbach Jerusalem Dental Clinic ד''ר יואב אורבך
5.0
Based on 6 reviews
powered by Facebook
Jamie Blumenthal
Jamie Blumenthal
2020-02-18T16:34:56+0000
BEST DENTIST EVER!!!!!!!!
Caryn Raskin
Caryn Raskin
2020-01-14T10:11:24+0000
I met Dr Orbach today for the first time after personally speaking to him on the phone Friday. From someone who is... petrified of dentists he was kind, gentle and explained everything he was doing. I would highly recommend him and would never use anyone else for my dental care. Thank you.read more
Este Fita
Este Fita
2019-05-20T08:46:54+0000
I called Yoav over somebody else recommendation on a fb group, and I am happy I did that. He made sure that I... understood everything, did an extraction in a total gentle way, and gave me clear instructions on how follow aftercare. P.S.: aside from Hebrew, he is a native English speaker, thing that personally, I found really helpful.read more
Déborah Levy Chiche
Déborah Levy Chiche
2017-12-25T12:38:26+0000
Dani Eisenstock
Dani Eisenstock
2017-09-07T21:12:40+0000
Sholli Kestecher
Sholli Kestecher
2017-09-06T15:22:37+0000
I was very nervous, Yoav was very reassuring and understanding.. very neat and almost pain-free work.
זקוקים לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף? השאירו פרטים

למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

מטופלים יקרים

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, המרפאה ממשיכה לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת היגיינה גבוהה ביותר.

לכל שאלה או התייעצות אתם מוזמנים לחייג אלינו 072-3940563

מטופלים אשר מגלים תסמינים נשימתיים, חום או התקררות מתבקשים לא להגיע.