Call Us Today for an Appointment

יישור שיניים שקוף בירושלים

יישור שיניים בירושלים

יישור שיניים בירושלים במרפאתו של ד"ר יואב אורבך – אסתטיקה לצד פונקציונליות!
יצירת חיוך יפה מתחילה לעתים קרובות עם טיפול אורתודונטי. באמצעות טיפולים אורתודונטיים אנחנו נוחלים הצלחה רבה בתיקון שיניים עקומות והענקת חיוך מושלם ומלא ביטחון עצמי.

הטכנולוגיות האורתודונטיות המתקדמות של היום מאפשרות למטופלים שלנו לחיות חיים נורמליים, ללא פלטה מסורתית, בזמן שאנו מיישרים להם את השיניים, בצורה מושלמת וללא כאבים.

ד"ר יואב אורבך מציע יישור שיניים בירושלים ללא גשר. אנו משתמשים בשיטה המתקדמת בעולם ליישור שיניים בלתי נראה באמצעות סדים שקופים (בשיטת Invisalign ובשיטות מתקדמות אחרות) המאפשרות לתקן שיניים צפופות, שיניים בולטות, שיניים עקומות, לצמצם ריווח שיניים ובעיות מנשך, וכמובן מסייעת להשיב ולחדש חיוך מושלם.

יישור שיניים למבוגרים

מבוגרים רבים מודים כי הם חסרי ביטחון בשל שיניים עקומות או בעיות אורתודנטיות שונות. לראיה, אנחנו נתקלים לא מעט בלקוחות אשר חיפשו יישור שיניים בירושלים ושאלו אותנו בהססנות אם אנחנו יכולים לבצע זאת מבלי שהסביבה הקרובה שלהם תבחין בכך, והתשובה שלנו היא כן.

אם אתם רוצים לתקן בעיה שגורמת לכם להרגיש לא בנוח או מעוניינים בשיפור המראה האסתטי, עכשיו יש לכם מבחר של טיפולים דיסקרטיים, ללא כאבים ויעילים להפליא.

ד"ר יואב אורבך מציע גם מגוון של פתרונות "אורתודונטיקה מיידית" באמצעות רפואת שיניים אסתטית שיהפכו את השיניים ליפות יותר ואת החיוך למושלם. זכרו כי זה אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל להרגיש נהדר עם החיוך שלכם!

יישור שיניים ירושלים - ד"ר אורבך

יישור שיניים בכל גיל

אורתודונטיה בלתי נראית

הטיפולים האורתודונטים המתקדמים, אותם אנחנו מבצעים, עושים שימוש בסדים בלתי נראים, וזאת על מנת למקם בעדינות את השיניים במנח הנכון ובאופן דיסקרטי (הרי לא כל מי שמביט בכם צריך לדעת שאתם מבצעים יישור שיניים).

המערכת משתמשת ברצף של פלטות שקופות, שנוצרו תוך שימוש בטכנולוגיית ההדמיה והדפוס התלת מימדי המתקדמת ביותר. בדרך כלל מוחלפים הסדים אחת לשבוע, בזמן שהשיניים שלכם חוזרות בהדרגה למקומן.

כאשר אתם מבצעים אצלנו יישור שיניים שקוף במרפאת השיניים בירושלים אתם תוכלו לראות הדגמה תלת מימדית (3D) של התוצאה הצפויה בפה שלכם עוד לפני התחלת הטיפול. יחד עם הביקורים החודשיים הקבועים במרפאת השיניים (בה תרגישו בבית), תוכלו גם לעקוב אחר ההתקדמות בפה שלכם, אתם יכולים גם להשתמש באפליקציה סלולרית על מנת לעקוב אחר תוצאות הטיפול.

יתרונות של יישור שיניים שקוף

אנו משתמשים בסדי יישור שיניים נוחים ובלתי נראים המתפקדים כשומרי סף דקיקים המשגיחים מקרוב על השיניים. באמצעות עבודה על פי תוכנית טיפול מפורטת, אנו יוצרים סדרה של סדים אשר מסייעים להעביר את השיניים בהדרגה למקום המיועד.

ללא חוטים, קוביות או מתכות, התקנים אלה הם כמעט בלתי נראים ונוחים למראה ולמגע, והם אינם משפיעים על הדיבור. הם ניתנים להסרה כדי לאפשר אכילה וניקיון יסודי של השיניים.

ד"ר יואב אורבך גילה במרוצת השנים כי האמצעים הבלתי נראים, בהם הוא משתמש, מתאימים באופן אידיאלי למטופלים הבוגרים שלו, אשר לרוב אינם חשים בנוח ללבוש התקנים אורתודונטיים קבועים יותר ובעלי מראה דומיננטי.

לפני ואחרי יישור שיניים אצלנו בקליניקה:

יישור שיניים שקוף - לפני יישור שיניים שקוף - אחרי

יישור שיניים שקוף בירושלים שישנה לכם את החיים

אם אתם מחפשים יישור שיניים בירושלים אז הגעתם למקום הנכון ואנחנו כאן עבורכם.

יישור שיניים שקוף הוא כבר מזמן אינו בגדר מותרות. טיפול זה מאפשר למטופלים לחוש ביטחון עצמי כבר במהלך התהליך, ביטחון אשר רק הולך וגובר ככל שמתקדמים הטיפולים.

ד"ר יואב אורבך מתמחה בטיפולים אסתטיים, הוא בעל ניסיון רב במתן שירותים אורתודונטיים למבוגרים ואת כל הטיפולים מעניק בחמלה רבה, יחס אישי מצוין ומקצועיות רבה.

יישור שיניים שקוף בירושלים - ד"ר יואב אורבך

אם אתם מחפשים יישור שיניים בירושלים והסביבה הקרובה אז אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לקבל את כל המידע הדרוש אודות יישור שיניים שקוף וטיפולים נוספים להם אתם זקוקים, ולהגיע לבדיקה מקיפה, בה, יחד עם ד"ר אורבך, תבנו תכנית טיפולים אשר תפורה למידות שלכם. זכרו כי האינטרס שלנו הוא שתצאו מרוצים ומחויכים, עם חיוך ישר ותחושת שביעות רצון.

צרו איתנו קשר

ברשתות החברתיות

Dr. Yoav Orbach Jerusalem Dental Clinic ד''ר יואב אורבך
5.0
Based on 6 reviews
powered by Facebook
Jamie Blumenthal
Jamie Blumenthal
2020-02-18T16:34:56+0000
BEST DENTIST EVER!!!!!!!!
Caryn Raskin
Caryn Raskin
2020-01-14T10:11:24+0000
I met Dr Orbach today for the first time after personally speaking to him on the phone Friday. From someone who is... petrified of dentists he was kind, gentle and explained everything he was doing. I would highly recommend him and would never use anyone else for my dental care. Thank you.read more
Este Fita
Este Fita
2019-05-20T08:46:54+0000
I called Yoav over somebody else recommendation on a fb group, and I am happy I did that. He made sure that I... understood everything, did an extraction in a total gentle way, and gave me clear instructions on how follow aftercare. P.S.: aside from Hebrew, he is a native English speaker, thing that personally, I found really helpful.read more
Déborah Levy Chiche
Déborah Levy Chiche
2017-12-25T12:38:26+0000
Dani Eisenstock
Dani Eisenstock
2017-09-07T21:12:40+0000
Sholli Kestecher
Sholli Kestecher
2017-09-06T15:22:37+0000
I was very nervous, Yoav was very reassuring and understanding.. very neat and almost pain-free work.
זקוקים לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף? השאירו פרטים

למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

מטופלים יקרים

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, המרפאה ממשיכה לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על היגיינה ומיגון ברמה הגבוהה ביותר.
מטופלים אשר מגלים תסמינים נשימתיים, חום או התקררות מתבקשים לא להגיע.