Mouth restoration in jerusalem

שיקום הפה בירושלים

שיקום הפה בירושלים במרפאתו של יואב אורבך, שימור, שחזור ושיקום הפה תחת ידיים בטוחות.
מערך שיקום הפה הוא שמו הכולל של מערך טיפולים נרחב לשימור, שחזור ושיקום שיניים באופן פונקציונלי ואסתטי, לשיפור משמעותי בבריאות הפה ובמראה הפנים. בין הטיפולים השונים כלולים מגוון טיפולים פשוטים ומורכבים: סתימות, טיפולי שורש, הלבנת השיניים, הרכבת כתרים, השתלות שיניים, שחזורי שיניים, יישור שיניים וטיפולים אורתודנטיים. 

תושבי ירושלים וסביבתה וגם הרחוקים יותר אשר לא מוכנים להתפשר על בריאותם, ומעוניינים בצוות מקצועי המעניק מערך טיפולים איכותי, באווירה נינוחה ובתשומת לב אישית לצרכי המטופלים יוכלו למצוא שיקום דנטלי בירושלים במרפאתנו בניהולו של ד”ר יואב אורבך.

מטרות שיקום הפה

שיקום דנטלי בירושלים אצלנו במרפאה משרת מספר מטרות עיקריות השלובות ביניהן:

  • הצלת שיניים פגועות, סדוקות או הרוסות. 
  • שיפור המראה האסתטי של הפנים.
  • שיפור בתפקוד הפה ובמנשך תקין.  

אנו מאמינים שמערך שיקום דנטלי ישנה את מראה הפנים וישפר את תפקודו הכללי של הפה. השיפור יתבטא במראה אסתטי ובריא, בשיפור בכוח הלעיסה וביכולת לאכול מגוון רחב יותר של מזונות (בהנאה). כמו כן, יחול שיפור באופן ההיגוי והדיבור. כל אלה יחד ישפיעו על המטופלים מבחינה פסיכולוגית וחברתית וישיבו להם את הביטחון העצמי, את החיוך הרחב וישפרו עבורם את איכות החיים.

מהם המקרים בהם מבצעים שיקום דנטלי?

  • שיניים חסרות – אובדן שיניים אצל מבוגרים וצעירים כתוצאה ממחלות חניכיים וריקבון השיניים או כתוצאה ממחלות כרוניות כמו סוכרת.
  • שיניים לא ישרות – כתוצאה מבעיה מולדת, או מתזוזה של השיניים כתוצאה מבעיות בחניכיים.
  • שיניים פגועות כתוצאה ממכה או טראומה – שיניים יכולות להישבר או להיסדק כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות ספורטיביות, נפילות ועוד.
  • שיניים שחוקות – כתוצאה מתופעה של חריקת שיניים, הידוק השיניים במצבי לחץ או במהלך השינה.
  • שיניים ששינו צבען – שינוי צבע השיניים קורה בשל מגוון סיבות, כמו עישון, מזון או שתיה, חבלה, מחלות חניכיים, תופעות לוואי לתרופות מסוימות ועוד.

מי מתאים לשיקום הפה?

מומחיות המרפאה בתחום השתלות השיניים והשיקום הדנטלי מאפשרת לצוות הרופאים לקבל תמונה שלמה ומערכתית על שיני המטופל. האבחון היסודי והדמיית הטיפול יאפשרו לנו להמליץ על הטיפול הנכון בהתאם למצבו הבריאותי של המטופל ובהתאם לבעיות והצרכים של המטופל.

שיקום דנטלי בירושלים יבוצע בהתאמה אישית. מי שאינו יכול לקבל טיפול מסוים עקב מגבלה כלשהי, הצוות הרפואי במרפאה יפעל להציע לו טיפולים אלטרנטיביים המתאימים לו על מנת להגיע לתוצאה המושלמת.

בחירה נכונה של רופא לשיקום הפה

איך תדעו שבחרתם את המרפאה או הרופא הנכון? המלצות מחברים ומשפחה הן אחת הדרכים הטובות לדעת זאת. יש חשיבות למומחיותו של הרופא והכשרתו המקצועית. בנוסף הציוד החדשני במרפאה ויחס אדיב וסבלני של צוות המרפאה יכולים לעשות את ההבדל.

מערך השיקום הדנטלי במרפאתו של ד”ר יואב אורבך

אנו מציעים טיפול מקיף לשיקום דנטלי בירושלים. אנו נבצע אבחון מקיף הכולל בדיקת השיניים וחלל הפה, צילומי שיניים, הדמיה בתלת ממד ונכין תכנית טיפול מותאמת אישית לכל מטופל בהתאם לממצאי האבחון.

תהליך הטיפול בשיקום הפה עשוי להיות ארוך ולכלול מספר תחומי טיפול אשר את חלקם  הגדול ניתן לקבל במרפאתנו ולעיתים בעת הצורך ועל מנת להשלים את תוכנית הטיפול, יופנו המטופלים לרופאים בעלי התמחויות אחרות. 

חדשנות במרפאת השיניים

אנו מסתייעים בציוד טכנולוגי חדשני ומתקדם לבניית תוכניות טיפול וביצוע טיפולים באופן מדויק תוך התחשבות בתחושתו הנוחה של המטופל.

במרפאה שלנו עושים שימוש בציוד לסריקות תלת ממדיות, הדמיות שיניים ודפוס תלת ממדי, מכשירי לייזר להלבנת שיניים, מערכת Versa ועוד. אנו מאמינים בשימוש בחומרים האיכותיים והמתקדמים אשר יתרמו להצלחת השיקום הדנטלי בתיאום עם טכנאים מקצועיים.

התמחות באסתטיקה

המרפאה שלנו בראשות ד”ר יואב אורבך, בעל התמחות בהשתלות שיניים ואסתטיקה מאוניברסיטת לומה לינדה ארה”ב, מציעה גם טיפולים אסתטיים לשיניים וטיפולים אסתטיים משלימים כמו מילוי קמטים, טיפולי פנים וטיפולים להעלמת הקמטים.

היתרון בכך הוא שבמרפאה ניתן לקבל פתרון רב תחומי. מי שמבקש להעניק לעצמו מראה צעיר יותר ומבקש לבצע בפניו שינויים אסתטיים יוכל למצוא מגוון טיפולי שיניים וטיפולי פנים לתיקון הפגמים האסתטיים, על ידי רופאה בכירה בעלת הסמכה מהאיגוד האמריקאי לאסתטיקת פנים – AAFE.

עלויות השיקום הדנטלי בירושלים

עלויות השיקום הדנטלי אינן נמוכות והן מושפעות ממספר גורמים כמו סוג הטיפול, המצב ההתחלתי של הפה והשיניים, איכות החומרים, המוניטין והידע המקצועי של רופא השיניים, איכות מעבדת השיניים והטכנאים. 

למרפאה שלנו בירושלים רגישות גם לצרכים הפיננסיים של המטופלים ואנו מאפשרים הסדרי תשלומים נוחים, מגוון אופציות מימוניות וסיוע בפניה לחברות ביטוח במקרה וקיים ביטוח שיניים למטופל.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת המטופלים שלנו ולבצע שיקום דנטלי בירושלים, במרפאה מאובזרת היטב, טכנולוגית וחדשנית עם צוות מטפלים מקצועי ומיומן שיוביל אתכם לתוצאות מרהיבות ובריאות איתנה – צרו קשר בטופס המופיע מטה.

Accessibility Toolbar

יש דברים שלא כדאי לחכות איתם..
       התקשרו עכשיו, או השאירו פרטים
ותתחילו לחייך.

There are some things
          You shouldn’t wait with..